Botexin arckrém vélemények nőknek
A Botexin egy anti-age arckrém az arcbőrért, ideális azoknak, akik állandó rutint szeretnének.
Nóra
Néhány hete használom és reggelre feszesebbnek, ragyogóbbnak látom a bőröm. Készülődni kellemesebb és a smink is szebben terül el.
1
Bálint
A páromnak vettem ajándékba. Szereti az állagát, gyorsan beszívódik és nem hagy fényes érzetet.
3
Réka
Egyszerű krémet kerestem a ráncok ellen. Meggyőző, gyengéd és gyorsan felvihető.
2
Gergő
Korábban fáradtabbnak és egyenetlenebbnek láttam az arcom. Rendszeres használattal magabiztosabbnak érzem magam.
5
Judit
A formulája és a puhaságérzet fogott meg. Pár hét után egyenletesebbnek látom a tónust.
1